Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Pierwsze w Polsce show ogrodnicze miejscem spotkania profesjonalistów branży ogrodniczej i komunalnej. Na drugą edycję wydarzenia zapraszamy we wrześniu 2021 r. na Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule skierowanej do profesjonalnych zwiedzających, a także do klientów detalicznych, zainteresowanych tematyką maszyn ogrodniczych i komunalnych. 

Do udziału zapraszamy przedstawicieli zakładów komunalnych, pracowników zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody, architektów krajobrazu, właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców dróg i nieruchomości, kadry zarządzającej z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych. 

Nowoczesna formuła wydarzenia jest idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży oraz poznania oferty producentów i dystrybutorów na nowy sezon. Pokazy maszyn na żywo to zdecydowanie najciekawszy punkt programu. Do tej pory podczas spotkań wystawienniczych można było obejrzeć urządzenia, poznać ich parametry techniczne, ale nie było możliwości zobaczenia ich podczas pracy.

Green Area Show udostępnia wystawcom tereny, na których mogą, właśnie w taki sposób zaprezentować swoje maszyny. To niepowtarzalna okazja, aby przetestować wybrane urządzenia i poznać ich możliwości. Oprócz pokazów narzędzi i maszyn, zapraszamy do współpracy związki branżowe, stowarzyszenia oraz wydawnictwa, z którymi wspólnie tworzymy bogaty program wydarzeń.

Wystawcy zapytani o opinię dotyczącą takiej formuły wydarzenia, z pokazami maszyn na żywo podkreślali, że ten format jest już sprawdzony na rynku światowym i europejskim i zdecydowanie brakowało takiego wydarzenia w Polsce. Akcentowali, że to także świetna okazja dla nich, do skonfrontowania swoich urządzeń z konkurencją. 

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁO GREEN AREA SHOW 2019

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ GREEN AREA SHOW 2021